Tkanina Royal Velvet

Tkanina Royal Velvet

Tkanina Royal Velvet jest niezwykle miękkim i aksamitnym w dotyku materiałem welurowym. Sprzyja wykorzystaniu go we wnętrzach z myślą o wyposażeniu typowo użytkowym. Przemawiają za tym parametry wytrzymałościowe oraz dogodna pielęgnacja, która nie wymaga wiele wysiłku. Z uwagi na dobrą prezencję nadaje się również do dodatków dekoratorskich, które mogą stanowić oddzielny element lub uzupełnienie mebli z obiciami z tego materiału. Zachęcamy do zamówienia go, korzystając z oferty hurtowni ArtMeb. 

Spis treści 
Nasza oferta

Tkanina Royal Velvet ma znakomite parametry użytkowe

Tkanina Royal Velvet jest ceniona przez użytkowników za to, jak przyjemna jest w dotyku. Łączy się to z jej wytrzymałością, która jest niezbędna, gdy chce się przygotować dobre jakościowo obicia. Posiada poświadczenia o całkowitym bezpieczeństwie jej użytkowania. Jest to materiał, który nie jest zbyt wymagający pod względem pielęgnacji. Przekonają się o tym nawet posiadacze czworonogów.

Komfortowa i wytrzymała

Welurowe powierzchnie są zawsze dobrym wyborem dla osób, którym zależy na tym, żeby powierzchnia była miła w dotyku. Ma to niebagatelne znaczenie, gdy poszukujesz materiałów o tapicerskim charakterze. Materiał typu plusz ma gęste i przyjemne włosie, sprzyjające osobom w każdym wieku. Specyficznie i efektownie układa się ono przy okazji, gdy pogładzi się je dłońmi. Kolekcja nie posiada zbyt wysokiej gramatury, lecz odznacza się wyjątkową wytrzymałością w zakresie ścieralności. Nie ulega przy tym mechaceniu i naprawdę trudno uszkodzić obicia wykonane z tego materiału.

Bezpieczna

Przy panującej obecnie dużej świadomości na temat aspektów zdrowotnych na materiały tapicerskie patrzy się pod kątem certyfikatów bezpieczeństwa i to nie tylko, gdy mają być wykorzystane w obiektach publicznych, ale i w prywatnych domach oraz mieszkaniach. W tym przypadku możesz liczyć na poświadczenie o trudnopalności oraz certyfikat zgodności Reach, świadczący o tym, że w składzie nie znajdują się żadne szkodliwe dla człowieka substancje. Kolekcja jest antybakteryjna, więc nadaje się dla osób wrażliwych i z alergiami. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zastosować ją w gospodarstwach domowych, w których znajdują się psy czy koty, ponieważ materiał jest odporny na zwierzęta, które nie zniszczą go, ani nadmiernie nie zabrudzą, gdyż z takich powierzchni łatwo jest usunąć nadmiar pozostawionej tam przez pupili sierści.

Jak o nią dbać?

Wykonana z poliestru kolekcja nie gniecie się, więc zachowuje swoją formę i nie wymaga prasowania. Specyfika struktury ogranicza widoczność zabrudzeń, więc nie trzeba się przejmować kurzem czy drobnymi plamami. W razie czego powierzchnię możesz tymczasem przetrzeć wilgotną szmatką. Do większego czyszczenia zalecane jest korzystanie z łagodnych środków do pielęgnacji tapicerki, które znajdziesz w naszym asortymencie. Ogółem kolekcja w żadnym stopniu nie sprawia trudności, jeżeli chodzi o czyszczenie, które jest proste i nie zabierze dużo czasu.

Do czego wykorzystać tkaninę Royal Velvet?

Tkanina Royal Velvet sprawdza się w wyposażeniu o typowo użytkowym charakterze, a więc przede wszystkim na meblach. Może posłużyć do dodatków materiałowych wykorzystywanych jako uzupełnienie do umeblowania oraz do zupełnie oddzielnych tekstyliów, takich jak zasłony. Jeżeli planujesz ją zakupić, to zachęcamy do wybrania oferty ArtMeb. Zamówisz ją wygodnie w sposób internetowy i możesz liczyć na dostawę do miejsca zamieszkania.

Wyposażenie użytkowe

Duża wytrzymałość i delikatna struktura zdecydowanie zachęcają do wykorzystania tego materiału na wyposażeniu tapicerowanym. Mogą to być kanapy, sofy, fotele czy krzesła w salonach, nawet jeżeli takie elementy mają być intensywnie użytkowane przez domowników. Bardzo wysoki parametr ochrony przed ścieralnością gwarantuje, że powierzchnia długo pozostanie nienaruszona, nie tracąc swoich właściwości i walorów wizualnych. W sypialniach materiał może posłużyć do obicia ewentualnych tapicerowanych fragmentów łóżek czy w kontekście coraz popularniejszych paneli ściennych. Nadaje się do sypialni dorosłych oraz dzieci, szczególnie w wieku nastoletnim, które docenią już estetykę oraz wygodę związaną z tą tkaniną.

Dodatki

Kolekcja ta jest optymalna z myślą o różnego rodzaju tekstyliach. Można ją wykorzystać na poduszkach czy do efektownych i miękkich narzut. Materiał nadaje się na zasłony, zwłaszcza że posiada zwiększony współczynnik na działanie światła i jest odporny na promienie słoneczne, więc znajdując się w nasłonecznionym rejonie pokoju, obicie nie utraci z czasem swojego wyjątkowego wyglądu. Ładnie ozdobi z kolei wnętrze i skutecznie ochroni je przed nadmiarem słońca. Dodatki możesz potraktować jako uzupełnienie niezależne od pozostałego wyposażenia lub zestawiając je z meblami z tapicerkami z tego materiału, co zapewni spójną i widowiskową aranżację wnętrza.

Zamów kolekcję w ArtMeb

Hurtownie internetowe mają dużą przewagę nad tymi działającymi tylko stacjonarnie, ponieważ od razu masz pogląd na pełną ofertę. Możesz się dowiedzieć, czy dane miejsce oferuje produkt, o którym myślisz oraz upewnić się, że jest on dostępny w danym momencie. Przy okazji zaoszczędzisz czas związany z koniecznością dojazdu w wybrane lokalizacje. Wygodna dostawa do domu pozwoli uniknąć z kolei sytuacji, w której będziesz zastanawiać się, czy uda się przewieźć materiał własnym samochodem, co bywa problematyczne, zależnie od tego, jaką ilość materiału się zamawia. Tego typu oferty są również zdecydowanie bardziej komfortowe niż szukanie tapicerek w sklepach meblowych czy wielobranżowych. Tacy sprzedawcy co prawda też proponują zwykle materiały obiciowe, lecz w obrębie wąskiego asortymentu, często ograniczonego dodatkowo porozumieniami danej firmy z wybranymi przez nią producentami. Szanse na odnalezienie w takich punktach upatrzonej wcześniej kolekcji są niewielkie, a do tego w takich ogólnych punktach sprzedażowych często nie ma po prostu wysokich jakościowo materiałów, ponieważ sprzedający nastawiają się na te tańsze, po które sięgnie masowy klient, niekierujący się parametrami użytkowymi czy wrażeniami, jakie zapewnia dana struktura, lecz tylko i wyłącznie jak najniższą ceną. Zdecydowanie lepiej wybrać zatem ofertę ArtMeb, w której znajdziesz tkaninę Royal Velvet w szerokiej gamie kolorów oraz szereg innych produktów. Kolekcja z tkanin welurowych odznacza się przyjemną i pięknie wyglądającą strukturą. Jest to poparte świetnymi właściwościami, jeżeli chodzi o wytrzymałość, a powierzchnia będzie przy okazji prosta w pielęgnacji, nawet jeżeli w domu czy mieszkaniu znajdują się zwierzęta. Skorzystaj z niej do mebli oraz dodatków dekoracyjnych do wnętrz. Tkaninę kupisz w ArtMeb, korzystając wygodnie z oferty internetowej oraz możliwości zamówienia produktu pod wyznaczony przez siebie adres.