Plama nie siada

Poznaj kosmetyki bezbłędne w impregnacji, pielęgnacji oraz czyszczeniu tkanin obiciowych, powstałe z dbałością o zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników mebli tapicerowanych.

Profesjonalna impregnacja

OA SOFA PROTECTOR wnika głęboko w strukturę włókien i wiąże się z nimi, tworząc mikroskopijną powłokę odpychającą wodę i zabrudzenia. Skutecznie zabezpiecza materiał przed chłonięciem wilgoci, tłuszczu oraz ludzkiego potu, ułatwiając usuwanie wszelkich zabrudzeń. Zaimpregnowana powierzchnia wykazuje paroprzepuszczaność, dzięki której wilgoć bez trudu opuszcza strukturę tkaniny tworząc niekorzystne warunki do rozwoju bakterii i pleśni. Nie tworzy przebarwień i zacieków. Dodatkowo aktywne cząsteczki srebra chronią tkaninę pozwalając przez długi czas utrzymywać jej świeżość. W celu uniknięcia przebarwień produkt należy użyć na całej jego powierzchni.

Skuteczne
czyszczenie tkanin

Zaawansowany produkt wykorzystując innowacje technologiczne wnika w głąb tkaniny, rozpuszcza brud, skutecznie usuwa plamy i złuszczony naskórek, który jest pożywką dla rozwoju grzybów, bakterii i roztoczy. Nie pozostawia smug i zacieków.

Idealny
do trudnych zabrudzeń

OA STAIN ELIMINATOR to preparat o silnym, miejscowym działaniu. Wydajnie usuwa zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie, bez konieczności stosowania agresywnych rozpuszczalników. Usuwa gumę do żucia, kleje, pozostałości naklejek, plamy z tuszu, ślady po większości markerach.