Plama nie siada

Poznaj kosmetyki bezbłędne w impregnacji, pielęgnacji oraz czyszczeniu tkanin obiciowych, powstałe z dbałością o zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników mebli tapicerowanych.

Profesjonalna impregnacja

OA SOFA PROTECTOR wnika głęboko w strukturę włókien i wiąże się z nimi, tworząc mikroskopijną powłokę odpychającą wodę i zabrudzenia. Skutecznie zabezpiecza materiał przed chłonięciem wilgoci, tłuszczu oraz ludzkiego potu, ułatwiając usuwanie wszelkich zabrudzeń. Zaimpregnowana powierzchnia wykazuje paroprzepuszczaność, dzięki której wilgoć bez trudu opuszcza strukturę tkaniny tworząc niekorzystne warunki do rozwoju bakterii i pleśni. Nie tworzy przebarwień i zacieków. Dodatkowo aktywne cząsteczki srebra chronią tkaninę pozwalając przez długi czas utrzymywać jej świeżość. W celu uniknięcia przebarwień produkt należy użyć na całej jego powierzchni.

OA SOFA PROTECTOR

Skuteczne
czyszczenie tkanin

Zaawansowany produkt wykorzystując innowacje technologiczne wnika w głąb tkaniny, rozpuszcza brud, skutecznie usuwa plamy i złuszczony naskórek, który jest pożywką dla rozwoju grzybów, bakterii i roztoczy. Nie pozostawia smug i zacieków.

OA SOFA CARE

Idealny
do trudnych zabrudzeń

OA STAIN ELIMINATOR to preparat o silnym, miejscowym działaniu. Wydajnie usuwa zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie, bez konieczności stosowania agresywnych rozpuszczalników. Usuwa gumę do żucia, kleje, pozostałości naklejek, plamy z tuszu, ślady po większości markerach.

OA STAIN ELIMINATOR

Gruntowne
czyszczenie skór

OA LEATHER CARE świetnie sprawdza się w usuwaniu codziennych plam oraz regularnym czyszczeniu i odświeżaniu elementów skórzanych. Doskonale radzi sobie również ze starszymi zabrudzeniami. Zastosowanie znajdzie w czyszczeniu mebli skórzanych, foteli samochodowych, torebek oraz innych produktówskórzanych.

OA LEATHER CARE

Idealna
impregnacja skór

Nowoczesna formuła produktu wnika głęboko w warstwy skóry zmiękczając i nabłyszczając ją. Preparat tworzy niewidzialną warstwę, która wypełnia rysy, zabezpiecza przed wnikaniem wody i innych zabrudzeń, nadaje piękny oraz odświeżony wygląd. Wprzeciwieństwie do środków na bazie wosków powłoka nie pozostawia tłustej warstwy, dlatego jest ona w pełni paroprzepuszczalna i oddychająca.

OA LEATHER LOTION