Zniewalająca elegancja szlachetnego weluru

Tkanina Aphrodite jest wysokogatunkowym welurem charakteryzującym się fantazyjną teksturą, wzorowym wykonaniem i piękną kolorystyką.

Elegancka i efektowna

Tkanina Aphrodite mieni się efektownie pod wpływem padającego na nią światła. Inspiruje projektantów do poszukiwań najlepszych dla niej ról. Pełne przepychu wnętrza glamour to miejsca wręcz idealne, w których czuć się będzie najlepiej. Zastosowane podczas procesu produkcji rozwiązania technologiczne dowodzą, że szyk wcale nie musi kłócić się z praktycznością. Przyjemność korzystania z tej tkaniny nie powinna być przyćmiona obawami o jej nieumyślne uszkodzenie.

Szlachetna kolorystyka

Kolorystyka Aphrodite jest bogata, a paleta barw zawiera delikatne odcienie beżowego, kremowego czy szarego. Po drugiej stronie znajdziemy złoto, miedź, zielenie i turkusy. Ciemniejsze tony pomogą stworzyć miejsca pełne tajemniczości, zachęcające do relaksu. W zależności od potrzeb tkanina będzie dobrze prezentować się wśród klasycznych przestrzeni, a jej mięsista faktura i mieniąca się powierzchnia, ociepli wnętrza nowoczesne i zachwyci niepowtarzalną prezencją. Jakikolwiek efekt zamierzamy uzyskać, właściwie dobrany odcień pomoże nam całkowicie wypełnić powierzone jej zadanie.

Materiał o szerokich zastosowaniach

Aphrodite należy do grona tkanin z najwyższej półki. Projektanci zadbali, aby materiał, z którego została wykonana, porywał, rozbudzał wyobraźnię i fascynował nas niezależnie od zastosowania. Podejmiemy słuszny wybór, obijając nim sofę czy narożnik, jak również szyjąc z niego poduszki czy narzutę na łóżko. Lśnić będą na nich niczym klejnot na kobiecej dłoni. Niezależnie od zastosowania przyciągnie wzrok. Reprezentacyjna i kojarzona niegdyś z pałacowymi wnętrzami dostępna jest dziś szerokiemu gronu użytkowników. 


Tkanina pierwszej klasy

Współczesne możliwości przemysłu włókienniczego oferują klientom produkty zaspokajające najbardziej wymagające gusta. Klienci mają możliwość wyboru materiału na potrzeby konkretnych zastosowań i z uwzględnieniem jego unikatowych możliwości. Cechy tkaniny Aphrodite stawiają ją na najwyższym podium przeznaczonym tkaninom klasy A. Producent gwarantuje, że próbki tkaniny sprawdzane są wyrywkowo pod kątem kolorystyki i jakości. Tylko materiały spełniające wymagane parametry dopuszczone są do sprzedaży. 

Komfortowa i miękka w dotyku

Wysokie runo i delikatny meszek pokrywający powierzchnię tkaniny, ukazują olśniewający efekt wizualny. Wyjątkowy komfort użytkowania zapewnia nad podziw wysoka gramatura 365 g/m2. Mięsisty w dotyku materiał wiernie imituje owczą wełnę; przesuwając po nim dłoń, poczujesz aksamitną miękkość. Porywający, pobudza wyobraźnię niczym Afrodyta wśród greckich bogów. Zatapiając się w fotelu obitym tą tkaniną, poczujemy prawdziwą błogość. Najwyższej jakości poliester czyni, z Aphrodite wygodną w codziennej pielęgnacji i wszechstronną w użytku.

Producent postarał się, aby elegancja szlachetnego materiału nie przysłoniła jego użyteczności. Tkanina Aphrodite jest bezkompromisowa i stawia na najlepsze rozwiązania. Wysokogatunkowy 100% poliester przeciwdziała konsekwencjom ewentualnych uszkodzeń. Tkanina jest także bezpieczna dla zdrowia użytkowników, co potwierdzają niezbędne certyfikaty. Jej charakter odpowiada potrzebom całej rodziny, uwzględniając zwierzęta domowe.