Tkaniny tapicerskie z kolekcji Smart

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Smart

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Smart odznaczają się najwyższą jakością wykonania i przyciągają użytkowników. Nie wystarczy zatem, że materiał będzie wytrzymały. Musi być przy tym stylowy i posiadać czynnik, który skłoni użytkowników do zakupu. Takie właśnie materiały posiadamy w naszej ofercie. Zachęcamy do wyboru naszego asortymentu, który jest dostępny wygodnie, przez stronę internetową hurtowni ArtMeb.

Dlaczego warto wybrać tkaniny tapicerskie z kolekcji Smart?

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Smart to nie tylko warianty o specjalnych właściwościach. Muszą spełniać też te wymogi, których nabywcy oczekują od dobrej klasy materiałów. Jest to rozsądne, gdyż takie serie są dedykowane sprawdzonym klientom, którzy wiedzą, czego chcą. Taki materiał na pewno musi być zatem wytrzymały, żeby sprawił się nie tylko przez jeden sezon, ale i długimi latami. Powinien mieć poza tym stosownie designerski styl.

Dobre parametry wytrzymałościowe

Myśląc o materiałach, które mają służyć na tapicerkach meblowych, absolutnie trzeba mieć na uwadze ich wytrzymałość. Niestety nawet najpiękniejsze tkaniny zdają się na nic, jeżeli po kilku czy kilkunastu miesiącach nadają się tylko i wyłącznie do wymiany. Produkty tej klasy mają być czymś premium, więc w pierwszej kolejności trzeba oczekiwać ich trwałości. Jednym z podstawowych wyznaczników jest wynik w teście Martindale'a, który uznawany jest za pewną bazę. W warunkach domowych dobrze, jeżeli wynosi on przynajmniej 20 000 cykli, gdyż jest to już gwarancją sporej odporności. W przypadku przestrzeni publicznych najlepiej, jeżeli mowa o rezultacie kilkudziesięciu tysięcy cykli. Trzeba jednak pamiętać, że na trwałość materiału nie składa się tylko parametr ścieralności. Nie mniej ważne są takie czynniki jak trwałość na rozciąganie i pilling. Jeżeli są one niskie, tapicerki szybko staną się mało atrakcyjne i praktyczne. Dużą rolę odgrywa poza tym aspekt ekspozycji na światło. Są materiały, które w toku podatności na światło słoneczne, a czasem nawet i sztuczne, po prostu płowieją, tracąc oryginalną barwę. Warianty tej klasy nie mogą do tego dopuszczać.

Nienaganny wygląd

Tkaniny tapicerskie dzielą się na różne grupy, które mogą od siebie odbiegać licznymi właściwościami. Do tego są zupełnie inne, jeżeli chodzi o estetykę i nie sposób w zasadzie określić wyższość poszczególnych wersji, ponieważ konkretne warianty mogą o wiele lepiej pasować do poszczególnych koncepcji aranżacyjnych. Tkanina smart, a więc uważana za produkt premium, nie może być negatywnie odbierana wizualnie. Nikt nie wybierze w końcu kolekcji brzydkich, lecz bardzo praktycznych. Producenci takich wariantów dbają zatem o to, żeby materiały dobrze się prezentowały. Najlepiej, jeżeli mają do tego szeroki wybór kolorów, ponieważ wtedy odnajdą się w większej liczbie aranżacji.

Co stanowi o wyjątkowej wartości tkanin tapicerskich z kolekcji Smart?

Tkaniny tapicerskie z kolekcji Smart nie mogą być zwykłymi materiałami obiciowymi. Poza wyglądem i odpowiednimi parametrami użytkowymi, mają oferować pewien bonus. Najlepiej, jeżeli ma on praktyczny charakter, a w tym prym wiedzie ułatwienie w zakresie czyszczenia. W naszej ofercie znajdziesz dużo takich materiałów, na pewno dobierając jakiś optymalny do swoich przestrzeni.

Specjalne technologie

W dobie nowoczesnych technologii można mieć sporo wątpliwości odnośnie tego, co kwalifikuje tkaninę do miana nowoczesnej i zaawansowanej. W praktyce sprowadza się to do tego, że powinna się wyróżniać czymś, co jest uznawane za coś ponad standardem. Podczas gdy większość producentów dąży do dobrego wyglądu i wytrzymałości, nie każdy myśli o tym, żeby użytkownik miał jakieś dodatkowe korzyści. Pomagają w tym coraz to nowocześniejsze rozwiązania. Aktualnie najpopularniejsze i zarazem najbardziej praktyczne jest to, żeby doprowadzić do tego, iż tkanina nie będzie wsiąkała płynów. To pozornie oczywiste rozwiązanie okazuje się absolutnym strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o oczekiwania klientów, dla których liczy się i praktyczny wymiar tapicerek. Najczęściej wersje smart wiążą się zatem obecnie właśnie ze starannie dobranymi powierzchniami, które ograniczą mokre zabrudzenia, gdyż rzeczywiście stanowi to ogromną wartość dodaną dla nabywcy.

Wybierz z naszej oferty

Nasza hurtownia oferuje tkaniny, które spełnią każde oczekiwania, więc nie brakuje i tych z wysokiej półki, które z powodzeniem można oznaczyć jako "smart". Przykładem jest produkt Icon, czyli materiał strukturalny z funkcją łatwego czyszczenia, o stosunkowo niskiej gramaturze. Wykorzystano w niej cenioną technologię Easy Clean. Kolejnym wyborem może być Cashmere, czyli welurowa tkanina o ogromnej wręcz trwałości i niesprawiająca problemów pielęgnacyjnych. Ciekawym wyborem będzie Matt Velvet, czyli popularna kolekcja, która jest ceniona za wartości wizualne i praktyczne, w tym powłokę hydrofobową. Powierzchnię z technologią Water Repellant mają także chętnie wybierane tkaniny Milos i Monolith. Wariant Palacio jest z kolei bardzo designerski i świetnie sprawdza się w użytku domowym, zapewniając wygodę pielęgnacyjną dzięki powłoce blokującej ciecze. Jeśli poszukujesz innych designerskich materiałów, które uwzględniają technologię hydrofobową, polecamy warianty Salva, Solid, Ronda czy Rino. Z kolei materiał Solar będzie nie tylko komfortowy dla użytkowników, ale i przyjazny do wnętrz, w których znajdują się zwierzęta.

Wygodne zamówienia

ArtMeb jest hurtownią internetową, co daje jej w praktyce szereg przewag nad stacjonarnymi odpowiednikami. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i wysiłku, jaki trzeba włożyć w jechanie do fizycznych placówek. W stacjonarnych punktach musisz się liczyć przy tym z faktem, że nie wszystkie materiały mogą być dostępne. Przy większych zamówieniach dochodzą do tego poważne kłopoty logistyczne, podczas gdy internetowo materiały będą dostarczone z dostawą. Co bardzo istotne nie masz żadnych ograniczeń względem tego, skąd i kiedy zamawiasz tapicerki. Możesz być zatem w domu, jak i podczas przerwy w trasie. Na pewno docenisz fakt, że nie musisz jechać do zwykłej hurtowni i martwić się, czy znajdziesz tam to, czego oczekujesz. Poza tym w wielu stacjonarnych punktach nie odnajdziesz tak prestiżowych produktów, a za takie trzeba uznawać te o dodatkowych walorach użytkowych. Tkaniny z kolekcji Smart muszą być naprawdę stylowe i wytrzymałe. Nikt nie chce w końcu dobrze zapowiadających się tkanin, które stracą swoje walory po paru tygodniach. W ArtMeb zamówisz te z najwyższej półki, przy czym większość z nich oferuje swoje rozwiązania hydrofobowe, ułatwiające proces czyszczenia, co ma duże znaczenie dla użytkowników. Zakupy zrobisz przy tym, oszczędzając czas i nie wychodząc z domu. Zachęcamy zatem do wybrania takich kolekcji spośród asortymentu naszego sklepu.