undefined

Tkaniny dla właścicieli zwierząt

Uwagę posiadaczy zwierząt, chcących cieszyć się w swoich domach meblami obitymi wysokiej jakości tkaninami powinny przyciągnąć naszą uwagę wyroby odporne na silne zabrudzenia. Decydując się na wymianę pokrycia kanapy, czy siedziska, zwracajmy uwagę na charakterystykę dostępnych materiałów, zwłaszcza na oznaczenia Petproof lub Petfriendly.

Właściwości dobrze dobranej dzianiny

Szukajmy zwartych, mocnych w strukturze tworzyw, pozbawionych splotów podatnych na zaciągnięcie, dostępnych niekiedy w kolorze sierści naszego zwierzaka. Wytrzymałość na ścieranie opisana w cyklach Martindale’a na poziomie 45 000 pozwala mieć pewność, że tapicerka służyć nam będzie przez długie lata.

Wybory łatwiejsze niż kiedykolwiek

Jeżeli Twój pies spędza czas na sofie, wyczekując twojego powrotu do domu, a kot ostrzy pazury o ulubiony fotel, kupując meble, lub oddając sprzęty do renowacji, warto poszukać tkanin odpornych na ww. działania. Pragmatyzm wyboru nie zmusza nas jednak do rezygnacji z wygodnej i przyjemnej w dotyku dzianiny tapicerskiej. Dziś przy szerokiej gamie dostępnych materiałów nie musimy już wybierać pomiędzy elegancją a trwałością.

Komfort i elegancja bez ograniczeń

Salvador S 1, to przykład welurowego, przyjemnego w dotyku materiału cechującego się delikatnym połyskiem doskonale prezentujący się w pełnych słońca aranżacjach. Innowacyjność tego materiału zapewni nam niespotykanie wysoki komfort użytkowania, przy jednoczesnej wytrzymałości na ścieranie na poziomie 130 000 cykli Martindale’a. Dzięki znakomitej jakości współczesnych wyrobów włókienniczych możemy bez ograniczeń cieszyć się bliskością naszych czworonożnych ulubieńców.
.