undefined

Spokój błękitnego nieba

Kolory wiele o nas mówią, oddziaływają na nasze emocje, odzwierciedlają stan naszej duszy. Towarzyszący nam na co dzień niebieski, będzie miał na nas zbawienny wpływ. Będąc w interakcji z jego odcieniami, poczujemy się szczęśliwsi.

Dobrostan koloru niebieskiego

Kolor jasnoniebieski przywodzi na myśl błękitne niebo, które przemierzają chmury nad plażą pełną ciepłego, aksamitnego piasku. Błękit morza z pełnymi życia rafami koralowymi uosabia naturę w jej najczystszej formie, wpływa na nas uspokajająco, wzbudza poczucie harmonii.

Nobilitujący granat pełen mocy i powagi

Granat, będący najciemniejszym odcieniem niebieskiego, kojarzony jest ze spokojem, bezpieczeństwem oraz prestiżem. Ten, kto ma odwagę zanurzyć się w jego głębię, jest człowiekiem śmiałym i zdecydowanym, w pełni korzystającym z życia i sięgającym w nim po swoje.

Stonowane dopełnienia, soczyste dodatki

Uniwersalność niebieskiego powoduje, że odnajdzie się on w każdym wnętrzu. Ze względu na swoją naturalność kojarzoną z przyrodą jasnoniebieski łączy się ze znakomitą większością kolorów, a jego uniwersalność docenią osoby wrażliwe na piękno sztuki.
Kiedy w naszych domach bohaterem jest kolor niebieski, a zieleń wprowadzi nutę pachnącej roślinności, z przyjemnością wypoczniemy wracając po pracy do domu. Niebieski sprzyja ponadto poszukiwaniom nowych pomysłów.

Błękit doda świeżości rozświetlonym przez słońce pomieszczeniom i pomimo chłodnej barwy, znakomicie będzie współgrał z jasnymi dodatkami beżu czy białego, a żółte lub pomarańczowe dopełnienia tchną w niego ożywczą energię. Sypialnia jest tym miejscem, w którym szczególnie doceniamy jego pozytywne oddziaływanie. Niebieski wpływa na nas uspokajająco i pomaga obniżyć ciśnienie krwi. Będzie naszym nieodzownym towarzyszem w codziennej podróży do objęć Morfeusza.