Skóra ekologiczna

Dlaczego skóra ekologiczna jest dobrym wyborem?

Skaj jest materiałem skóropodobnym znakomicie imitującym prawdziwą skórę. W przeciwieństwie do skóry naturalnej nie jest to materiał pochodzenia zwierzęcego, lecz syntetyczny, sztucznie wytworzony poliester pokryty polichlorkiem winylu. Znakomicie oddaje fakturę skóry naturalnej, a przy tym jest niezwykle trwały i wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.

Znakomity wybór dla koneserów elegancji

Skóra ekologiczna sprawdzi się znakomicie w aranżacjach klasycznych jak i nowoczesnych projektach. Jej wartość dostrzegą zwolennicy ekskluzywnych wnętrz, właściciele luksusowych jachtów, klienci hoteli czy restauracji. Najbardziej wymagające osoby zadowoli tkanina tapicerska. Madryt, uznawana za najbardziej luksusową odmianę skaju wśród dostępnych ekologicznych tkanin skóropodobnych.

Właściwości użytkowe eko skóry

W zależności od wyboru skaju możemy go zastosować zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Ze względu na wysoką odporność na ścieranie, promienie UV, czy mocno ingerujące w strukturę środki czystości będą pierwszorzędnie pełnić swoją rolę w restauracjach, czy szpitalach.

Faktura skóry naturalnej

Dostępne dziś skóry ekologiczne pozwalają cieszyć się z wiernie oddanej faktury skóry naturalnej, a jednocześnie są one bardziej wytrzymałe. Także klienci, dla których ważne są kwestie ekologii docenią te materiały.