Akcent koloru

Jednym z najgorętszych trendów kolorystycznych sof jest zastosowanie odważnych, bogatych odcieni biżuteryjnych. Głębokie fiolety, szmaragdowa zieleń i odcienie niebieskiego, od turkusu przez szafir po granatowy, przejmują domy na całym świecie.

Viva Mexico

Kolory w stylu Art Deco są odważne dzięki połączeniu ich z wieloma kontrastami. Meksyk inspiruje pikantnymi potrawami, wesołą kulturą i żywym designem. Znak rozpoznawczy meksykańskich wnętrz to przede wszystkim moc nasyconych kolorów. Wprowadzane do przestrzeni eklektycznych, przejściowych, a nawet nowoczesnych, wnoszą ciepło, kolor i zainteresowanie. Przestrzeń nabiera rumieńców.czernią i chromem. Jeśli chcesz czegoś bardziej delikatnego, wypróbuj kremy, beże i szarości, które również odnajdywały się w salonach, jadalniach i sypialniach.

Koralove piękno

Piękny, bogaty koralowy kolor hipnotyzuje we wnętrzach od co najmniej 2019 roku, kiedy to został okrzyknięty przez Pantone kolorem roku. Odcień pomarańczy i brzoskwini wspiera twórcze energie. Dlatego warto używać go w przestrzeniach, w których kreatywność jest najbardziej potrzebna. Promuje figlarną ekspresję i dodaje optymizmu.

Odcienie szmaragdu

Bogata zieleń to jeden z najnowszych trendów w dekorowaniu domu, a wyeksponowanie szmaragodowego wypoczynku we wnętrzu tworzy świeżą i stylową przestrzeń do życia. Obecne trendy kolorystyczne skłaniają się ku odważnym, żywym i bogatym kolorom pokojowym, w tym zielonym, zmieszanym z neutralnymi odcieniami i wygodnymi brązami.

W połączeniu z bielą i żółcią nadają pomieszczeniu olśniewający efekt.