undefined

Wyróżnij się! Poznaj dzianinę Vito stworzoną do oryginalnych wnętrz

Miękka, puszysta, trójwymiarowa, wyjątkowa, niepowtarzalna i przyciągająca uwagę. Dzianina Vito to propozycja zdecydowanie nietuzinkowa i przeznaczona dla osób poszukujących niecodziennego designu. Czemu jest tak wyjątkowa? Dziś przyjrzymy się jej bliżej.

Puchata i milutka

Dzianina Vito to futerkowy materiał o szerokich prążkach, które przypominają gruby sztruks. Niezwykła, trójwymiarowa faktura nie tylko intrygująco się prezentuje, ale również jest zmysłowo miękka w dotyku. Materiał zachęca do zanurzenia się w obitej nim kanapie, otulenia się nim i pozostania w tej pozycji jak najdłużej, tak by bez reszty oddać się błogiej chwili relaksu. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nie tylko unikalny wygląd, ale również wyjątkowy komfort użytkowania.

Design do wyjątkowych aranżacji

Taka dzianina jako Vito, by dobrze się prezentować, musi mieć stosowną oprawę. Doskonale sprawdzi się na szerokich, wygodnych kanapach, sofach czy fotelach. Optycznie powiększa meble i nadaje im mięsistego, obszernego wyglądu. Jest to materiał odpowiedni dla przestronnych pomieszczeń, a także luksusowych i wyrazistych aranżacji.

Wybór na lata

Jednak wybierając materiał tapicerski nie możemy sugerować się jedynie wyglądem. Jest to w końcu wybór na lata intensywnego użytkowania. Na szczęście dzianina Vito oprócz walorów wizualnych ma wiele innych zalet. Materiał został wykonany z poliestru o gramaturze 430 g/m2, co sprawia, że jest on odporny na ścieranie. Potwierdzeniem tej trwałości jest wynik 60 tys. cykli w teście Martindale. Dodatkowo dzianina ta cechuje się dużą wytrzymałością na światło sztuczne, a także na tarcie suche i mokre.

Niezbędne zaświadczenia

Pisząc o dzianinie Vito, warto jeszcze wspomnieć, że materiał ten posiada renomowany w przemyśle tekstylnym certyfikat jakości i bezpieczeństwa Oeko Tex Standrad 100, a także posiada znak PFC free. Oznacza to, że materiał jest wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka i dla środowiska naturalnego. Ważne, że przed wydaniem certyfikatu badaniu podlega każdy etap produkcji i wszystkie surowce wykorzystywane do stworzenia końcowego produktu. Informacja ta jest istotna dla osób dbających o ekologię i zdrowie swoich najbliższych.Gdzie tkwi sekret?

Sekret tej tkaniny tkwi w jej konstrukcji. Materiał składa się z dwóch układów nitek, z czego pierwszy z nich stanowi bazę, która odpowiada za właściwości mechaniczne dzianiny, a drugi tworzy okrywę włosową i nadaje materiałowi charakterystycznego wyglądu. Te dwa układy zostały połączone ze sobą splotem dziewiarskim. W ten sposób powstała ciekawa wizualnie, a jednocześnie wytrzymała dzianina.

Zaproś Vito do wnętrza Twojego domu

Jak widzisz, dzianina Vito to doskonały wybór dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Jej niezwykła faktura, trwałość i wytrzymałość sprawiają, że jest to materiał, który warto wziąć pod uwagę przy aranżacji salonu, sypialni czy też innego pomieszczenia, w którym chcemy stworzyć wyjątkową atmosferę i unikalny wygląd. Jest też z czego wybierać. W kolekcji znajduje się 16 kolorów, które zaspokoją najśmielsze fantazje aranżacyjne.