undefined

Tkanina Aphrodite- Piękna niczym grecka bogini

Tkanina Aphrodite- Piękna niczym grecka bogini

Tkanina obiciowa Aphrodite nawet nie próbuje udawać, że należy do grona materiałów z najwyższej półki. Z daleka promieniuje pięknem i przyciąga uwagę, mówiąc wręcz „Spójrz, jaka jestem piękna”. Jej nazwa jest nieprzypadkowa. Afrodyta, grecka bogini jest uosobieniem piękna i miłości; kojarzona z kwiatami i wiosną. Taka jest również tkanina Aphrodite 1, estetyką nawiązując do greckiej bogini nie tylko poprzez swoją nazwę.

Szerokie zastosowanie

Jej bogate wzornictwo i subtelne detale sprawiają, że Tkanina Aphrodite doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacji - od klasycznego i eleganckiego po nowoczesny i minimalistyczny. Niezależnie od tego, czy chcecie stworzyć wytworny zasłonowy efekt w salonie, czy też dodać subtelny akcent w sypialni, czy biurze - ona spełni Wasze oczekiwania. Nie zapominajmy również o praktycznym zastosowaniu tkaniny Aphrodite - doskonale nadaje się do różnego rodzaju zasłon, poduszek, obrusów czy pokrowców. Dzięki swojej jakości i wytrzymałości, pozostanie nienaganna i piękna przez długi czas.

Jedyna w swoim rodzaju

Dostępna w różnorodnych kolorach, tkanina ta pozwoli Wam swobodnie wyrazić swoją kreatywność i dopasować ją do indywidualnych preferencji i charakteru każdego wnętrza. Jej wysoka trwałość sprawia, że z łatwością przetrwa wiele lat, nadając Waszym przestrzeniom niepowtarzalny styl na długi czas. Projektanci zadbali, aby materiał, z którego została wykonana, był najlepszym z najlepszych. Świadomie wybrano welur, który przed wiekami zdobił pałacowe komnaty. Delikatny w dotyku o niespotykanie wysokiej gramaturze 365 g/m2 kusi luksusem, którego próżno szukać wśród innych materiałów. Aphrodite 1 dostępna jest w 23 odcieniach od delikatnych po mocne i wyraziste tony. Kolorystyką nawiązuje do kwiatów, jakie znaleźć można na łąkach.

Elegancja to nie jej ostatnie słowo

Docenimy ją nie tylko za elegancję. Postarano się, aby piękno tego szlachetnego materiału nie przysłoniło jego użyteczności. Może ozdobić reprezentacyjną sofę w eleganckim salonie. Śmiało postawmy ją w miejscu mocno nasłonecznionym; zabezpieczoną na wypadek wybarwień na światło >5 cieszyć się będziemy jej urokiem przez długie lata. Należy do tkanin, których producenci zadbali także o nasze zdrowie i środowisko. Nie zawiera w sobie niebezpiecznych substancji i spełnia wymogi rozporządzenia UE (REACH). Otwarta na nowoczesność, nie zrywa z tradycją Welur należy do materiałów kojarzonych głównie z ociekających przepychem wnętrz glamour, jednak coraz częściej spotkać go można delikatnych stylizacjach scandi. Subtelny odcień tkaniny écru wkomponuje się w ich stonowane wnętrza. Szeroka paleta barw pozwala skomponować ją w różny sposób, zarówno rozjaśniając ciemniejsze przestrzenie, jak i podkreślając jaśniejsze propozycje aranżacji naszych czterech ścian. Różnobarwność i poczucie rozkoszy, jakie oferuje, daje jej pole do popisu jednakowo w nowoczesnych i klasycznych aranżach.