undefined

Tkanina Comfi

Doskonałe połączenie komfortu i stylu

Marzysz o meblach, które nie tylko wyglądają pięknie, ale także są niezwykle komfortowe? Tkanina Comfi to odpowiedź na Twoje potrzeby. Ta innowacyjna tkanina jest idealnym połączeniem stylu, trwałości i luksusu, co sprawia, że jest doskonałym wyborem do twojego salonu lub sypialni.

Moc kolorów i właściwości

Tkanina tapicerska Comfi 15 w pomarańczowym kolorze prezentuje się bardzo efektownie i dość odważnie. Na pewno dobrze odnajdzie się w pełnych energii, ciepło urządzonych wnętrzach. Taki odcień pasuje przy tym do zaskakująco dużej liczby współczesnych trendów aranżacyjnych. Velvetowy materiał doskonale sprawdza się na wszelkich dodatkach, a przede wszystkim obiciach meblowych. Takie tapicerki będą bardzo wytrzymałe i sprawdzą się na długie lata, a do tego będą proste w czyszczeniu dzięki powłoce Waterproof. 

Na stylowe i wytrzymałe tapicerki

Atuty estetyczne tej tkaniny sprawiają, że na pewno wzbogaci ona każde wnętrze. Jednocześnie może to zachęcać do przygotowania z jej udziałem jakichś designerskich dodatków aranżacyjnych. Rzecz jasna może do tego posłużyć, lecz jej podstawowym zastosowaniem są cele typowo tapicerskie. Materiał jest odpowiednio wytrzymały, osiągając aż 80 000 cykli w teście ścieralności Martindale'a, co świadczy o jego ogromnej wręcz trwałości. Wykazuje się do tego solidną odpornością względem światła, więc nie należy mieć obaw, że z czasem powierzchnia wypłowieje i utraci swój piękny charakter.

Ułatwione czyszczenie

Dla domowników jedną z największych zalet wybrania tego produktu może być uwzględniona w nim technologia Waterproof. Jak sama nazwa wskazuje wiąże się ona z blokowaniem cieczy, które skraplają się tylko na powierzchni tapicerek, zamiast wsiąkać w ich strukturę. Pozwala to bez problemu wytrzeć je papierowym ręcznikiem czy suchą ściereczką, dzięki czemu można zapomnieć o problematycznych plamach na obiciach meblowych.