undefined

Tkanina Amore

Odkryj miękkość z tkaniną Amore

Jeśli marzysz o stworzeniu wnętrza pełnego elegancji, wygody i uroku, tkanina Amore jest idealnym wyborem. Ta tkanina to synonim luksusu i komfortu, a jej wyjątkowe cechy przekonają nawet najbardziej wymagających miłośników wnętrzarskich nowości. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tkaninie Amore i dowiesz się, dlaczego warto ją uwzględnić w swoim projekcie.

Komfort i funkcjonalność

Amore nie tylko zachwyca wyglądem, ale również oferuje wyjątkowy komfort. Dzięki jej miękkości i przyjemności w dotyku, jest idealna do codziennego użytku. Ponadto, tkanina jest łatwa do utrzymania w doskonałym stanie, dzięki czemu nie musisz się martwić o przypadkowe plamy czy zabrudzenia. To tkanina, która łączy w sobie funkcjonalność i wygodę.

Z myślą o długim użytkowaniu

Tkanina tapicerska Amore została przygotowana z poliestru, a jej gramatura jest stosunkowo wysoka, gdyż wynosi 420 g/m2. Skład materiału nie wzbudza żadnych wątpliwości, o czym świadczy najlepiej certyfikat Oeko-tex. Stanowi on potwierdzenie, że nie ma tam żadnych substancji, które w jakiejkolwiek perspektywie czasowej mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia użytkowników. Za wyborem tej kolekcji zdecydowanie przemawiają poza tym jej parametry techniczne.

Rewelacyjna wytrzymałość

Na szczególną uwagę zasługuje wynik tej tkaniny w przeprowadzonym teście ścieralności, ponieważ wyniósł on 130 000 cykli. Stanowi to absolutnie doskonały rezultat, zdecydowanie powyżej przeciętnej, który stanowi całkowitą gwarancję, że nawet w toku najbardziej intensywnego użytkowania na powierzchni nie pojawią się przetarcia. Struktura będzie generalnie bardzo trudna do uszkodzenia zwłaszcza, że nie ma przy tym tendencji do pillingu. Oprócz tego uzyskała wysoką notę w kontekście odporności na światło, więc nie trzeba się obawiać o ewentualne wybarwienia z tego tytułu.

Do czego można ją wykorzystać?

Właściwości tego materiału zdecydowanie predysponują go pod kątem obić meblowych. Mogą to być mniejsze elementy takie jak krzesła czy pufy, ale również większe objętościowo wyposażenie wypoczynkowe, czyli kanapy i narożniki. Tkanina nadaje się poza tym na wezgłowia czy dodatki dekoracyjne typu poduszki oraz narzuty. Z powodzeniem można o niej pomyśleć w kontekście stylowych zasłon.