+48 502 444 222 +48 500 155 604 biuro@artmeb-hurt.pl

Long Life

TOCCARE_InSpray(1)easy-clean&waterproof_InSpray_TOCAREh2o-clean&waterproof_InSpray_TOCCARETOCCARE_InSpray_512x512TOCCARE_InSpray(2)

TOCCARE InSpray – zestawy do impregnacji i czyszczenia tkanin obiciowych oraz skór naturalnych i syntetycznych.

Utrzymanie tkaniny w czystości jeszcze nigdy nie było tak proste!

TOCCARE chce ułatwić, a tym samym uprzyjemnić życie wszystkim, bez wyjątku. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na nowy mebel modnie ubrany w tkaninę TOCCARE bądź zmienić obicie w dotychczasowym meblu. Nie szkodzi – unikalną funkcjonalność TOCCARE możemy przenieść na dowolną tkaninę!

Chcąc zagwarantować niezwykły komfort w użytkowaniu jakiegokolwiek mebla tapicerowanego TOCCARE zamknęło swoje 2 unikalne technologie w jednym poręcznym opakowaniu. Wystarczy nanieść płyn na tkaninę, odczekać i… cieszyć się z życia bez ograniczeń! Nasza tkanina będzie wodoodporna i łatwoczyszczącą tj. wszelkie zabrudzenia usuniemy za pomocą zwilżonej ściereczki bądź gumki do mazania, dołączonej do zestawu.

Zestawy TOCCARE InSpray niemal do zera eliminują wszelkie ograniczenia w codziennym, domowym życiu, w stopniu maksymalnym ułatwiając usuwanie wszelkich zabrudzeń z kanapy oraz chroniąc ją przed wnikaniem płynów i rozwojem na jej powierzchni wszelkich bakterii czy grzybów. Dostępne są 2 zestawy: jeden przeznaczony do skór naturalnych oraz syntetycznych (EASY CLEAN & WATERPROOF InSpray), drugi do tkanin (H2O CLEAN & WATERPROOF InSpray). W każdym zestawie znajduje się unikalny płyn, który po naniesieniu na tkaninę uczyni ją wodoodporną, a także ochroni przed zabrudzeniami i bakteriami oraz odpowiednio dobrany do rodzaju tkaniny zestaw do usuwania zabrudzeń. Odtąd usunięcie wszelkiego zabrudzenia z tkaniny zajmie nam jedynie kilka sekund! Fajnie, prawda? Uwielbiamy niemożliwe czynić możliwym.

KIEDY STOSOWAĆ?

  • jeśli chcesz jakąkolwiek tkaninę, niekoniecznie TOCCARE, zabezpieczyć przed wnikaniem płynów i rozwojem bakterii i grzybów, a także uczynić ją łatwoczyszczącą
  • zawsze po usunięciu plamy z danego obszaru tkaniny TOCCARE
  • systematycznie co 12 miesięcy w celu impregnacji technologii tkaniny